21 Şubat 2013

Ttnet Hizmet Sıfır!

04.10.2012 tarihinde Ttnet internet sayfasından yalın internet başvurusunda bulundum. Başvuru sürecinden bir ay geçmesine rağmen internet bağlanmadı,sözleşme imzalamadım. Ama bana hizmet numarası vermişler hattı da aktif etmişler. Ben hiçbir zaman bu hizmeti almadım. Onlarca kez aramama rağmen arıza kaydı oluşturmakta buldular çareyi.

Ama hizmet verilmedi.Balıkesir Telekom'a giderek adıma verilen hattı kapattırarak yeni başvuruda bulundum. Burada görevli kişiler kapattırdığım hatta ait fatura geleceği kullanım olmadığı için ödememem gerektiği haklı olduğum söylenerek sisteme bu bilgiler girilerek iptal işlemi yaptılar.Fakat iki kez ödeme yapılması için ihbar gönderildi.Sorunum çözülmedi.

Hikmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön