11 Ekim 2013

TTNET Hizmet Kalitesi Yetersiz!

3 yıl ADSL ile boğuştuktan sonra 1 yıldır fiber internetle ilgili sorunlar devam ediyor. Devamlı arayıp şikayet kaydı bırakmaktan şikayet sitelerine yazı yazmaktan ben sıkıldım ama hizmet vermemekten siz sıkılmadınız. İnternet hızı diye birşey yok, tamir olma zaten yok, telefon bozuk tamir eden yok, ama fatura dedi mi günü gününe alıyorsunuz maşallah.

Zeynep G. 67 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep G.02 Kasım 2013

    hiçbir bilgilendirme yapılmamaıştır. neticenizden uydurmayın artık

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön