09 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Kalitesi ve Müşterisine Verdiği Değer!

20 şubat 2013 akşamı internetim kesildi. Sonraki günün sabahı arıza kaydını bıraktın. Bana en kısa sürede çözeceğiz diye mesaj geldi. Ben sorun çözülecek diye beklemeye ve ara ara arıza ve şikayet kaydı bırakmaya başladım. Neyse aradan geçen 80 gün boyunca 80 in üzerinde kayıt bıraktım. Bugün 8 mayıs ve benim sorunum hala çözülmedi. Ne yapacağımı şaşırdım.

Her şikayet kaydı bıraktığımda en kısa sürede sorun giderilecek diyolar ama benim sorunum giderilmiyo. Müşteri hizmetleri biz arıza ve şikayet kaydı bırakma dışında bir şey yapamıyoruz diyo. Türk Telekomun arıza birimini aradım. Bana şu tarihe kadar çözeceğiz diyor. Verilen bir çok tarih olmasına karşın sorunum giderilemedi.

Gökhan 20 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 18 Mayıs 2013

  mart ayına ait fatura için itiraz ettim kabul edildi. ve nisan faturası geldi. itirazımı yatım kullanmadıgın ayın faturasını neden ödeyeyim diye bugün olumsuz cevap verildi bana ben haksızmışım. ayrıca mayıs ayına ait kullanmadıgım günlerin faturamdan düşülmesini istiyorum. kablolar çalınmışsa suçlu benmiyim. yada fiber internet döşeme işin uzun sürünce benden kullanmadıgım internetin faturasınımı isteyeceksin.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökhan 15 Mayıs 2013

  Bugün mayısın 15i ve benim internetim hala yok. Dün dikkatimi çekti. Kendi numaramı çeviriyorum. Bitişik komşumun telefonu çalıyo. Arıza birimini aradım. durumu anlattım. Bana santral yeni yapıldı böyle sorunlar çıkabiliyo diyo. İyi ama benim internetim 85 gündür yok. Ayın 15i için yapacakmısınız. diye soruyorum. Diger kullanıcıların sorunlarını çözeceğini söylüyolar bana. İyide sen benim sorunumu çözmeden nereye gidiyon. Sanki biz ttnet müşterisi değiliz. İnsanın sabrını sorluyolar.

 • Gökhan 10 Mayıs 2013

  4440375 nolu hattı defalarca aradım ama söylendiği gibi sorunlarım çözülmedi ve hala sorun devam ediyo. Müşteri hizmetlerine şu tarihten beri internetim yok şikayet kaydı oluşturmak istiyorum diyorum. Bana neyi şikayet edeceksin diye soruyo müşteri temsilcisi. Uzun zamandır internetim kesik diyorum. Bana önce arıza kaydı oluşturalım diyolar. Daha önce defalarca oluşturdum diyorum. Olsun yinede arıza kaydı oluşturalım deniyo. Sonra arıza kaydı oluşturuluyo. Bekliyorum sorun çözülmeyince yine arıyorum. Bu defa şikayet kaydı oluşturuluyo. Çözüm için bekliyorum ama yine sorun giderilmiyo. Bu kısır döngü 81 gündür devam ediyo. Komşularımın internetide aynı şekilde kesik. Bana sorun çözülmeyecekmiş biz hattımızı iptal ettirdik sende iptal ettir diyolar. Ben umutla hala bekliyorum ama ne yapacagımı şaşırdım doğrusu.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön