01 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Kalitesi Ve Anlaşmalı Firmalar!

Ocak ayında üniversiteli kampanyası ile Zte marka modem verildi bana. Modem kablosuz bağlantı sinyali açık alanda bile çok zor çekiyorken muhatap kimse bulamıyorum. Ttnet konuyla ilgili Zte şirketine yönlendiriyor ama Zte şirketi ise telefonda saatlerce bekletip müşteriyi kaçırmaya şikayet dinlememeye çalışıyor.

Zte'ye bir şekilde ulaştım. Biz sizi yarın şu saatte ararız dedikleri halde aramadılar. Muhatap bulamıyorum. Durumdan Ttnet'i sorumlu tutuyorum. Bu ay içinde sorun hallolmazsa hakem heyetine başvuracağım.

Mehmet 214 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön