22 Aralık 2014

TTNET Hizmet Kalitesi Düşük.

İki yıl önce şu an yaşadığım eve taşındım. Müteahhitin bize övünerek (!) söylediği evde TTNET fiber (!) alt yapısının olduğu, bu nedenle bu evde çok rahat edeceğimizdi. Gelin görün ki 2 senedir tek cümleyle TTNET'e verdiğim para helal değil! 2 yılda kaç kez TTNET'i aradığımı unuttum. Ama sağolsunlar hiçbir şekilde derdimize çare olmadılar.

Her gün güya fiber olan hızda 33k çevirmeli modem hızıyla işimizi görmeye çalışıyoruz. Eve sinyal güçlendiriciler dahi aldığım halde 2-3 gün gün fiber hızı alıp, sonraki günlerde eğer modemi resetlemezsem hiçbir şekilde internet kullanamıyorum. Haftanın en az 3 günü modem resetliyorum. TTNET'in 2 yıldır çektirdiği eziyeti kınıyorum diyeceğim ama kınamak bile az.

Bahadır 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön