TTNET Hizmet Kalitesi!

Emre B. |

Yaklaşık 5 aydır TTNET kullanıyorum satış yapılırken bulunduğum bölgede 12 mbps internet hızı + Tivibu olarak kullanım sağlayabileceğim bilgisi verildi. Satış yapan arkadaşa defalarca bulunduğum bölgede daha önce 12 mbps kullanılamadığı bilgisini versem de rahat rahat kullanabileceğim bilgisini aldım. İnternet bağlandıktan sonra öğrendim ki ne bulunduğum bölge 12 mbps hızı destekliyor ne de Tivibu olarak hizmet alabiliyorum ve ben bunu çağrı merkezini arayarak öğreniyorum. Defalarca kayıt oluşturmama rağmen herhangi bir iyileştirme yapılmıyor ve oluşturduğum kayıtlar direk kapatılıyor ne geri dönüş ne bir işlem var. Tivibu' dan vazgeçtim hızım düzeltilse yeterdi.Vasat bir firmasınız.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  12 Ağustos
  13:04

  Hala aynı hizmet vermediğiniz için teşekkürler... .

 • Emre B.
  30 Mayıs
  16:43

  Merhaba:

  Dönüş yapılıyor ama herhangi bir çözüm yok hem de aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz diyorum aklı olanın ttnette işi yok zaten taahhüt dolduğu anda taşıma işlemlerimi başlatacağım. 

 • 30 Mayıs
  16:27

  Müşterimiz ile 30.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Emre B.
  30 Mayıs
  15:18

  Merhaba:
  Eskişehir/ Merkez şubesindeki satış yapan arkadaşın bana internet hizmeti olarak 8 mbps - 12 mbps rahat kullanabileceğim bilgisini aldım. Abonelik sözleşmesinde yer alan alt yapının desteklediği kadar hız alabilirsiniz maddesi olduğu için belge ya da kayıt olmadan işlem yapılamayacağı bilgisini aldım. Ancak bana satış yapan arkadaş 12 mbps olarak belirtti ve farklı abonelik sözleşmesi söz konusu değil TTNET tarafından sözleşmelerin çoğunluğunda da bu madde var bunu belirtmeme rağmen 12 mbps kullanabilirsiniz diyerek bana satılan ve 4 mbps kullandığım internet için bir de belge olmadığı için işlem yapılmamakta. Alt yapı deniyor ama port değişikliği ya da kontrol için bile hizmet alamıyorum. Bu mudur kalite bence vasatsınız. Resmen satış ekibi tarafından dolandırıldım hem de TTNET Eskişehir merkez de bulunan satış ekibi tarafından. Oraya gidip bunu belirttiğimde 4 iyi kullanıyorsunuz 1 kullananlar var diye tepki almam da cabası. dolandırıcılıkta bir numarasınız...

 • 30 Mayıs
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.