11 Mart 2014

TTNET Hizmet Kalitesi

Tam olarak günü hatırlayamadığım için yaklaşık 45 gündür TTNET yollarını aşındırmış olmaktan, çağrı merkezini arayıp, ömür tüketmekten usanmış bir kullanıcı olarak yazıyorum. 3.3.2014 tarihinde çağrı merkezine bırakmış olduğum arıza kaydı ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmazken, dün sesli yanıt sisteminden sonra arıza kaydı tarihinin bugün itibariyle yenilenmiş olduğunu fark ettim.

Tarafımıza atanan statik ip kara listededir. Yeni verilecek olan IP'nin tarafınızca kontrol edilmesi ve temiz bir şekilde atanmasını rica ederim.

Abrek 45 Okunma

Cevaplar

  • Abrek 14 Mart 2014

    ttnet bursa bölge müdürlüğünde çalışanlarla yakın ilişkiler içinde olacağımın bilgisini vermek isterim. hal böyle iken tarafıma atanan yeni statik ip yine kendi ip adresim olmuştur. biz bunu nasıl yapalım ? boş ip bulana kadar değiştirmemiz gerek... böyle bir problemle ilk defa karşılaşıyorum. şimdi biz bunu tekrar değiştirelim ama yeni vereceğimizin de temiz olacağının garantisi yok. tek çözüm temizi bulana kadar değişiklik talebi... şeklinde güzel çözümlemeler... mesai saatlerimi ttnet bölge müdürlüğünde harcamak istemiyorum. alternatifi olsa keşke, vaad çok çözüm yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön