22 Ocak 2014

TTNET Hizmet Eksikliği ve Uzun Süreli Mağduriyet

Yaklaşık 2 haftadır bağlantı hususunda yaşadığım problemleri daha öncede ilgili müşteri hizmetlerime bildirdiğim halde, sorun çözülemedi. 2 haftadır sıklıkla gidip gelen bağlantılar son 3 gündür tamamı ile kesildi. Uzun süredir aboneliğim bulunan bu firmada ilk defa bu kadar uzun süreli bir problem yaşıyorum. Ve defalarca şikayetimi beyan etmeme rağmen bağlantı daha da yok.

Teknik servislerin gelmesi gerekiyorken daha da beklemekteyim. Umarım bu mağduriyetim kısa sürede çözümlenir.

Fatih 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih23 Ocak 2014

    7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyorsanız bu gün 4. gün bağlantım yok. Daha evvelinde müşteri hizmetlerine bildirdim ve dünde burdan attığım mailde şikayetimi beyan ettim. Fakat 4 gündür bu 7 gün 24 saat hizmetinizde neden gelen giden yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön