20 Ocak 2014

TTNET Hizmet Değil Eziyet.

Beş gün fibernet aboneliği yaptırdım. O gün açılacağını söylediler. Hattı açmakla görevli fakat daha ne için geldiklerini bilmeyen amatör bir ekibi 3 güne ancak gönderdiler. Ve hiç bir şey ama hiç bir şey yapmadan gittiler. Yasal süreç hakkı tanındı diye sonuna kadar kullanmak gerekmez. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Fatih A. 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Fatih Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön