TTNET Hizmet Bedelini Ödüyoruz Ama Hizmet Alamıyoruz.

Mehmet G. |

''Haziran ayından beri bağlantıda kopma sorunu yaşıyorum. Bu süre zarfında tam 9 kez müşteri hizmetlerine arızayı bildirmeme ve eve teknik ekip gönderilmesini talep etmeme rağmen, her seferinde güncelleme yapıp, sorun çözüldüğüne inanmakta ısrar ediyorlar. Sağlıklı hizmet alamıyorum. ''

Bir önceki şikayetimde sorunu bu şekilde dile getirmiştim. Üzerinden bir ay geçti ancak sorun hala devam ediyor. Birkaç kez daha müşteri hizmetlerini aradım hep aynı monolog;
- Bağlantınızda sık aralıklarla kopma sorunu görülüyor,
- İlgili ekipler bağlantınızı kontrol edecekler,
- Bu süre zarfında modeminiz açık kalsın.

Sonuç: Sıfır.Hizmet bedelini ödüyoruz ama hizmet alamıyoruz

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  17:23

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.