11 Aralık 2014

TTNET Hizmet Bedeli Ücreti Alıyor!

Söz konusu hat eşimin adına olup kendi avukatlık büromuzda kullanıyoruz. TTNET'in faturalarımızı düzenli olarak tarafımıza göndermemesinden dolayı geçen ay 3 faturayı ödemeyi unuttuğumuzdan hattımız kesilmiş ve tarafımızca durum fark edildiğinde ödeme hemen yapılmış ve hat açtırılmıştır. Ancak bu ay gelen faturada hizmet bedeli ücreti adı altında 19 TL kesinti yapılmış ve gecikme bedeli de uygulanmıştır. Fiilen kesinti yapılmayan durumlarda TTNET'in bu tür açma kapama bedeli tarzında kesinti yapmış olması hukuka aykırı olmakta, tüketici hakem heyeti kararları da dikkate alındığında bu paranın tarafımıza iadesi gerekmektedir.

Çiğdem 2.199 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çiğdem13 Aralık 2014

    Ttnet her ne kadar şikayetimiz ile ilgileneceğini yazsa da burada hala tarafıma dönüş yapmamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön