04 Nisan 2013

Ttnet Hizmet Anlayışı Kaybolmuş!

29 mart'ta Ttnet aboneliği aldım. 01 nisan da hattımın ve aboneliğimin aktif edildiği mesajı aldım. "herhalde 01 nisan şakası yapmışlar" Ancak bağlantı için gelenler modem kurulumunu bırakın, şöyle bir bakıp gitmişlerdi. Biz aşağıdan hattınızı aktif hale getireceğiz demişler. Sonrasında her akşam Ttnet'i telefonla arayıp arıza bildiriminde bulundum.

Böyle bir hizmet anlayışını kınıyorum. Ttnet'e arıza bildirimi için telefon başında geçirdiğim zaman da işin cabası. Ttnet'in Abnoneliğimi iptal etmesini (herhangi bir ücret tahakkuk etmeden) istiyorum.

Veysi 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön