10 Temmuz 2014

TTNET Hizmet Alamıyorum.

TTNET'in abonesi olduğum 4GB internet paketine aboneyim. Fakat yaklaşık 10 gündür internetim arızalıdır. Bir çok kez bildirmeme, bir çok "arızanız giderilmiştir" mesajı gelmesine, bir çok kez aradığımda "santral arızası var" denilmesine rağmen internetimdeki arızam giderilmemiştir. Hatta bir çok kez bana "Arıza santralde" denilmesine rağmen son arayışımda "hata sizin modem, adsl kablosu, splitter vs. gibi araçlarınızda" denilmiştir.

Benim anlayamadığım olay, neden ilk aramalarımda "hata santralde" denirken; son aramada "hata sizin araçlarınızda"denilmiştir. Eğer bu arıza devam ederse 0 TTNET aboneliğimi kapattırmayı dahi düşüneceğim. Acil çözüm bekliyorum.

Satılmış 2.012 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön