07 Mayıs 2014

TTNET Hizmet Alamıyorum.

12.09.2013 Tarihinde 187***0982 hizmet numaralı ve 701***254 hesap numaralı yalın İnternet hizmetimi kurulduğu tarihten itibaren alamıyorum, Yetkililer gelip okul lojmanına MEB tanımlı İnternet kurmuşlar ve ben hiçbir şekilde MEB' in kısıtlamış olduğu sitelere erişememekteyim. Yalın kişisel İnternet olduğu için ücreti MEB yerine ben ödemekteyim fakat yalın kişisel İnternet hizmeti alamıyorum. Alınan fatura ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum ve bu hatanın en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Semih 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön