02 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Yaklaşık 1. 5 ay önce D-Smart tan Ttnete telefonla (444 0 375) geçiş yapmak için aradım, saatlerce kayıt formu doldurttular, size döneceğiz deyip herhangi bir dönüş yapmadılar. Tekrar ben aradım tekrar form doldurduk, bana kargo ile sözleşmeyi gönderdiler. Evrakları imzaladım ve kimlik fotokopimle birlikte gönderdim.

Haftalar geçti herhangi bir gelişme olmadı. Yine ben aradım, şikayet kaydı oluşturduk, yine günler geçti, yine bir şey olmadı. Yine ben aradım. Kovalanan kaçarmış, yine herhangi bir şey olmadı. Tekrar aradım, biri birine pasladı o diğerine her bağlanan bana telefon numaramı ve tc No mu sordu. O kadar görüşmeden sonra kaydım yokmuş.

Adem 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön