11 Eylül 2013

TTNET Hizmet Alamıyorum!

Yaklaşık 2 hafta önce telefonla 3'lü kampanyaya abone olmak istedim, modem geldi, belgeleri imzalayıp kargoya iade ettim fakat hala hizmet alamıyorum. Aradığımda hep işlemin beklemede olduğu söyleniyor. İptal ettirmek istedim ama bekleyen işlem iptal ettirilmez, hat aktif olduktan sonra iptal edersiniz diyorlar. Bu kadar anlamsız bir uygulamayı başka yerde görmedim. En az 5 kere aradım, her defasında şikayet dosyası açtılar, bekleyin dediler ama hala ses yok.

Fatih 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih11 Eylül 2013

    Yazdığım şikayetin TTNET Şikayet bildirim numaraları da dahil olmak üzere bir çok kısmı çıkarılmış. Hiçbir şekilde bana ulaşamazlar. TTnet de oldukça klasik bir cevap yazmış. Vakit kaybı oldu benim için burada yazmak.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön