21 Haziran 2013

TTNET Hizmet Alamıyorum!

Yeni yapılmış bir apartmana taşındık ve eski adresimde kayıtlı olan internet aboneliğimizin yeni adresimize taşınması için dilekçe verdik. Fakat apartman yeni yapıldığından dolayı apartman içine hat çekilmesi gerekiyor muş. Onun için başvurduk bu kezde sokağınıza fiber hat döşenecek ondan sonra hat çekimi yapılacak dediler fakat iki ay oldu ne fiber çekildi ne de sokakta halihazırda var olan Adsl hattı apartmana çekilmedi.

Şu anda ne internet ne de telefon hizmeti alamıyoruz ve hiçbir çalışmada yok sokakta. Defalarca gitmemize rağmen il müdürlüğü bugün yarın diyerek oyalıyor. Hizmet vermeyecekseniz söyleyin de başımızın çaresine bakalım.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Temmuz 2013

    kesinlikle çözüme ulaşamadım. hatta daha önce sokakta adsl hattı var diyen çalışan daha sonra adsl hattı da yok dedi. arka sokakta yan sokakta alt sokakta var şehrin merkezi sayılabilecek noktada ama benim sokağımda yokmuş. ne zaman çekilir şeklinde ki sorularımıza ödenek yok cevabını alıyoruz. hayır ne ödeneği yok para kazanıyorsunuz devlet kurumumusun sen ödenek yokmuş. bulunduğum yerde bir alternatifi olmadığı için mecbur kalıyorum bu ttnete. ilk fırsatta kendileriyle vedalaşacam.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön