19 Mart 2013

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Aylık 85 lira gibi ödeme yapıyorum karşılığında aldığım hizmet iyi değil birde temsilcileriniz arayıp 5 lira gibi bir ücretle nete girme hızımı yükselteceklermiş önce ödediğim faturanın hakkını bana verin bu şekilde hizmet vermeye devam ederseniz ben nette size olmayacağım bu tüketicilere yapılan büyük haksızlık diye düşünüyorum.

Sizin müşterinizsem beni korumakta gözetmekte sizin göreviniz olmalı sadece para kazanmak değil menmuniyette ilkeniz olmalı ilk aldığım yıl menmun idim hızım da iyiydi girişlerimde rahattı şimdi ise her ikisi de iyi değil.

Adem 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön