14 Şubat 2013

Ttnet Hizmet Alamadığım Halde Fatura Gönderildi!

Ttnet 2 aydır internet hizmeti veremiyor bana. Üstelik en baştan itibaren sürekli arıza kaydı açtığım halde bir defa gelip bakıp, sorun bizden kaynaklı değil diyerek elektrikçiye yönlendirdiler. 3 ayrı elektrikçi cağırıp baktırdım ama sorun Ttnet kaynaklı dendi. Yine gelip baktılar. "Evet pardon. Eve bağladığımız kutuda sorun varmış" deyip sorunu çözüp gittiler. Yani baştan inkar ettikleri sorun bizden kaynaklı değil dedikleri sorun aslında Ttnetin sorunuydu. Üstelik 2 aydır hiçbir şekilde alamadığım internet hizmetinin de faturasını yolladılar. Tüketici heyeti bu konuya ne diyecek çok merak ediyorum.

Ömercan 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön