04 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Açma Bedeli!

TTNET'i artık kullanmak istemiyorum. Açıkçası sözleşmem olmasa 1 dakika dahi kullanmayacağım. 10 senedir TTNET abonesiyim sene 2 senedir 1 defa hattım kapandı. Kalıp 19 TL Hizmet Açma Bedeli talep ediliyor. Mail attım müşteri hizmetleri standart ifadelerle geçiştiriliyorum.

Gelen maildeki en kalıp cümle "Hizmet açma bedeli vergiler dahil 19 TL’dir. Bu bedel sektörümüzde standart bir uygulamadır ve hat kapatıp açma maliyetini karşılamak ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla talep edilmektedir."

Bu nedir yani? Daha İyi hizmet verebilmek için senin maliyetini düşürmen lazım. Böylece 10 senelik üyenizi de kaybedersiniz. Kontrat bitimini bile beklemeden iptal edeceğim belki de.

Musa 16 Okunma

Cevaplar

  • Musa03 Temmuz 2013

    Bu şikayet çözülmedi iptal ettireceğim zaten sözleşmem bitince iptal ettireceğim

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön