10 Nisan 2013

Ttnet Hızlı İnternetmiş!

Dünyanın en hızlı interneti diye reklam yapan Türk Telekom neden aynı zamanda dünyanın en pahalı internetini de sattığını söylemiyor? Ayrıca dünyadaki en karmaşık adil kullanım hakkı sistemini kendi çıkarı adına uyguluyor. Adalet bizim değil hep şirketlerin yanında. Sanki ülkemiz bir şirket ve tüm halk bir müşteri. Devlet kurumları dahil, bankalar, gsm şirketleri, telefon internet şirketleri; hiçbiri öncelikle hizmet vermek değil daha çok para kazanma derdinde, ve yaptıkları usulsüzlükler yasalarla yasaklanmıyor, hakkımızı aramamız bekleniyor. bu boşlukta şirketler cebimizdeki parayı almaktan vazgeçmiyor. Dünyanın en pahalı interneti tabiki dünyanın en hızlısı olmalı!!

Semih 51 Okunma

Cevaplar

  • Semih12 Nisan 2013

    ttnetten gelen mesaj: Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden TTNET’e iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön