TTNET Hızımın Kasıtlı Olarak Düşürüldüğünü Düşünüyorum!

Cemre C. |

2 aya yakın süredir TTNET 35 Mbit 100 GB adil kullanım kotalı internet kullanıyorum. Daha önce de bu konuda şikayet yazmıştım bir aksilik olduğunu düşünerek fakat bu sefer aksilik değil bu işin arkasında kasıt arıyorum.

Kullandığım süre boyunca internet hızımı layıkıyla aldığım zaman çok sınırlı. Normalde 35 mbit e kadar olan internet hızını 20 mbitlerde ancak alabiliyorum. Ve bu hız internet kullanımım daha 100 GB AKN sının yarısına bile gelmeden 1 mbit maks. hıza düşüyor ve tüm ay boyunca öyle devam ediyor.

Bu konuda müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum hiçbir görüşmeden tatmin edici bir çözüm alamadım. BTK aracılığıyla şikayetimi ilettiğimde ertesi gün bana telekom genel müdürlüğü tarafından

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemre C.
  12 Aralık
  16:26

  Bana bilmediğim hiçbir şey söylenmedi. Sorunum halen devam ediyor.

 • 08 Kasım
  16:49

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 07 Kasım
  10:59

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Cemre C.
  07 Kasım
  10:27

  ulaşıldı ve sorun çözüldü. Fakat bir sonraki ay oldu yine aynı sıkıntıyı yaşadım. İnternette hiçbir işlem gerçekleştiremiyorum ve bu gerçekten sinir bozucu. Yeni fatura dönemimde hızımın AKN sıfırlanması sebebiyle yükseleceğini beklerken. 35 Mbit'e kadar isimli paketten maks 1.3 Mbit hız alıyorum. BTK aracılığı ile ilettiğim şikayetlerde sorunun düzeltilip de bi süre sonra benzer sorunları yaşamam bende bu hızla kasıtlı olarak oynanmış olduğu şüphesini doğurdu. Ben artık bu konuyla ilgili şikayet bildirmekten bıkmış durumdayım. Tatmin edici bir çözüm bulamayacaklarsa ben bu hızla ttnet'i kullanmak istemiyorum. Taahhüt ettikleri internet hizmetini veremedikleri için, vermiş olduğum 24 ay süreli taahhütün geçersiz sayılmasını ve baştan peşin almış olduğum hizmetlerin iadesini istiyorum.