06 Ocak 2014

TTNET Hızımı Yükseltmiyor!

Aralık ayında 50 GB lık Adil Kullanım Kotam dolu ve internet hızım düşürüldü. Ocak ayına geçtiğimde hala hızım oldukça düşük. İnternet hızımın eski haline getirilmesini istiyorum. Ya bunlar kendilerini akıllı zannediyorlar herhalde. Düşürmeye gelince anında düşürüyorlar, tekrardan hız yükseltmeye gelince de yükseltmiyorlar.

Bu böyle devam ederse ben TTNET kullanmayacağım. Farklı şirketlere yöneleceğim, ve dava açacağım nede olsa müşteri hakkını ihlal ediyorlar. Bakalım ne kadar ödeyecekler bize. Şuan hızım 3,50 Mbit. Kullandığım NET paket hızım 7Mbit.

Emre 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön