21 Ağustos 2014

TTNET Hızımı Yükselteceği Yerde Düşürüyor.

0212 548** no'lu telefon abonesiyim internet hızım son 3 haftadır çok düşük defalarca kez arıza kaydı bildirmeme ve tarafıma bilgi verilmesini özellikle isteyip not aldırmama rağmen ne kimse arıyor, nede hız problemim gideriliyor. İlk aradığımda hızım 3.5' tu sonra 2' ye düştü sonra 1' e ve sonra 0.58 'e düştü .

Her aradığımda internet hızım düşüyor en son aradığımda hızım 2 'ye çıktı ve sanki bana bağ bağışlamış gibi arızanız giderilmiştir diye mesaj yolluyor. Arıza kaydım kapatılıyor . Telefon kutusu kapımın önünde olduğu için gelen ekibi görüyorum onlara soruyorum kablolar su altında kalmış diyorlar. Artık acilen bu çilenin bitmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Murat 239 Okunma

Cevaplar

  • Murat 27 Ağustos 2014

    evet gerekli bilgilendir me şöyle ; sizin kablolarınızda arıza var onada ttnet müdahale edemiyor telekom müdahale ediyor telekomu arıyorum oda biz internete bakmıyoruz diyor yani çok açıklayıcı ve çözüme dayalı bir açıklama gerçekten üstün hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.şaka gibi

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da ileti[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön