13 Şubat 2014

TTNET Hızımı Kısıtlıyor

TTNET fiber alt yapı kullanmaktayım. Hattım 24mbıt hızı stabil olarak kopma olmadan kaldırabilmekte. Paket hızım 20480 olarak görünmekte. Hattım 24mbıtte stabil olarak çalışmakta herhangi bir kopma olmadan(!). 1 gün sonra hızım 12mbıte sabitlenmiş durumda. Ulaşılabilir hız 25mbıt. Müşteri hizmetlerine telefon ettiğimde görevli kişi hattın 24mbıtı kopma olmadan stabil olarak kaldırabileceğini belirtti.

Yaklaşık 2 aydır sorunsuz 24mbıt kullanırken , 1 günde hızım 12mbıte sabitlenmiş arayüzdeki hız , hattım 25mbıt kaldırdığı halde hızımı vermiyorlar. Hattımdaki sınırlamanın kaldırılmasını istiyorum.

Ahmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön