15 Mart 2013

Ttnet Hızımı Düşürdü!

Yıllardır sorunsuz kullandığımız internete son aylarda ne olduysa oldu benim gibi birçok abonenin hızları kotayı aşmadıkları zamanlarda bile düşürüldü. Kaç gündür sorunun çözümü için Ttnet & Türk Telekom’a telefon, mail yoluyla ulaşmaya çalıştım aldığım cevaplar hep aynı kendim de Bilgisayar sektöründe olmasam bu işlevsiz aldatıcı basmakalıp cevaplara inanacağım.

Bu resmen müşteriyi saf yerine koymaktır. Ne yaptıysanız çıkın açıkça söyleyin bizde bundan böyle sizinle devam edip etmeyeceğimize ona göre karar verelim. Sorunum çözülmediği halde sorununuz çözüldü diye otomatik cevaplar gelmesin. Tek istediğim eskiden olduğu gibi hız testinde 8 Mbps görüp , parasını verdiğim hizmeti almak.

Hülya 725 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön