03 Mayıs 2013

Ttnet Hızım Yine Düşürüldü!

Maalesef gene Ttnet tarafında hızım düşürülmüş bulunmakta.Bu bu siteye ttnet için yazdığım 3. şikayet yazısı çünkü ttnet sanki benimle oynarmış gibi yaklaşık 7-8 ayda bir hızımı düşüyor ve anca kendilerine şikayette bulununca düzeltiyorlar.Tekrardan herşeyi anlatıyım.Şöyle ki yan komşumla aynı hizmeti alıyoruz ama onun hızı şuan 7-8mbit civarı buda demektir ki hatlarda bi problem yok.

Daha 1-2 hafta öncesine kadar hızım 7-8 mbit civarıydı yani modemden kaynaklanan bir problemde yok. Bilgisayarımı da kaç defa virüs taramasından geçirdim kimbilir hiçbişey yok. Kısaca ortada internet hızımın düşmesi için Ttnet hariç bir durum yok. Lütfen internet hızımı tekrar eskisi gibi yani 7-8mbit civarına getirin.

İlim 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön