01 Temmuz 2013

TTNET Hızım Düşük!

TTNET benden kendisinin asli görevi olan olay için kurulum ücreti kesiyor ve bunu kuramıyor. İnternet bağlantım 6 mps'nin altındadır. Bunun sebebi sizden kesin ayrılacağım demek olabilir mi?Evet şu an bir sürü rakip kurumlarından bir tanesini seçmiş birisi olarak lütfen şu son günlerimizde işinizi yapın verdiğiniz hizmetinize beddua okumaktan bıktım.

Alper 36 Okunma

Cevaplar

  • Alper02 Ağustos 2013

    ne bitmez inceleme süresimiş

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön