20 Mart 2013

Ttnet Hızım Düşük!

18***85 nolu aboneliğime ait olan Internet hattımın yaklaşık 7 gündür 2, 75 lik kullanabiliyorum.Ortalama 3 günde bir arayıp 6 mb te çıkartıyorum 3 gün sonra bir bakıyorum tekrar 1, 75 - ile 2, 75 arasında bunun sonu nereye varacak Ttnet in bir internet bağlantısını bile çözememesi ne kadar acil bir durum hızımın 6 mb kadar yükseltilmesini ve bir daha düşmemesi için ne yapılması gerekiyor, bunun yapılmasını istiyorum 3 günde bir Ttneti aramak zorunda olmamam gerekli.

Hakan 58 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 19 Nisan 2013

  Hız dusumu devam edıyor 10 gun once soledım ne duzelten ne bakan ne ılgılenen var ttnen hizmet bakımında en kotu fırmalar arasında bırıncılıgı kımseye bırakmıyor sanırım

 • Hakan 06 Nisan 2013

  Hız dusumu tekrar tekrar yasamaktayım bir ilgilenirseniz sevinirim sizlere arayıpta ulaşmak güç . teşekkürler ;

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan 21 Mart 2013

  Beklemeye Devam Ediyoruz Ne arayan var ne duzenleme yapan .

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön