13 Şubat 2014

TTNET Hızım Çok Yavaş.

Geçen yıl 55 tl kampanyayı bana 68 tl'ye mal eden 8 mb hızı var deyip ve 6 mb hızın üstüne çıkamayan komşumun kullandığı TTNET hızı 8 mbt ulaştığı halde bana müşteri hizmetinin verdiği tek cevap sizin alt yapı desteklemiyor ve bu yıl bana 44 tl sınırsız internet artı 5 tl alo paketi KDV herşey dahil 12 ay boyunca 49 tl sabit ücretle ücretlendirip bana gelen faturada 53.25 tl yazıyor. Aradığımda ise 49 tl internet faturası 5 telefon faturası diyor. Allah'tan ortada 75 kuruş eksik her zamanki sorun.

Baran 51 Okunma

Cevaplar

  • Baran 08 Mart 2014

    Ve sayın firma yetkililerini şikayet edip ses kaydını dinlemelerini talep ettim ve aradan 15 gün sonra cvp alamayınca aradın ses kaydı bulunmamış onun için siz haklı cıkmışsınız dediler siz siz olun böyle kurnaz firmalara hakınızı yedirmeyin

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön