01 Kasım 2013

TTNET Hızım Çok Düşük!

Adana/Çukurova/Pirili Köyü'me gittiğimde internet yavaş diye bir hız testi yapayım dedim. Çıkan sonuç tam bir fiyasko. Aylık ne kadar fatura bedeli ödediklerini sordum en az 70 TL dediler. Her ay bu parayı almayı biliyorsunuz da, bir kere olsun bu köylülerimin internet sorununa çözüm mü bulmadınız? Allah için bu nedir, nasıl bir şeydir? aklım, fikrim, vicdanım kabul etmiyor! Bunlar köylü diye mi bu vurdum duymazlığınız? Ben sadece çözüm istiyorum bahaneler umurumda değil! Ben sizin klasik cevabınıza şimdiden kendi cevabımı belirttim!

Fatih 72 Okunma

Cevaplar

 • Fatih07 Kasım 2013

  Görüştük görüşmesine ama size resimli olarak hız testinin fotoğraflarını istediğini belirtmiştiniz. Gerekli bilgilendirme değil sizin yaptığınız gereksiz bilgilendirme. Müşteri temsilcinize farzlı misal 10 Farklı soru soruyorum 10 aynı cevabı alıyorum! Bu mudur bilgilendirme???? iletişim adresinize "[email protected]" resimli olarak tekrardan yolluyorum HIZ TESTLERİNİZİ!!

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih05 Kasım 2013

  Bu hizmetle, sadece mecburiyetten kullanıyorum...

 • Fatih05 Kasım 2013

  Ne zaman geri döneceğinizi öğrenebilir miyim?

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön