22 Şubat 2013

Ttnet Hızım Aşırı Düşük!

Uzun zamandır S**** A*** kullanıcısı olarak çok memnundum taki ttnette geçene kadar. S**** A***'den 8 Mb görürken Ttnet'ten 2 gün gördüm ondan sonra 1 Mb bile göremiyorum hergün müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım.

Arızanıza bakıyoruz yok modeminiz, splitırınız arızalı deyip geçiştiriyorlar. 2 yıldır sorun çıkarmayan modem Ttnet'e geçince mi bozuluyor soruyorum size ve ttnet hakkında bir tane olumlu yorum bulamayacakmıyım Ttnet'ten verilen cevaplarda otomatik mail hep aynı bu kadar
sorumsuzluk olur mu? Resimlerde herşey belli kararı siz verin...

Erdal 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdal22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.sorulan soruların cvpları hep aynı bırakın bunları artık insanların sorunlarını giderin.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön