TTNET Hızı Yükselttiler Güya!

Burak A. |

Neden aldım anlamıyorum, bin pişmanım. 2 günde bir arıyorum. Aylık 75 TL internet parası veriyorum, paramla rezil oluyorum resmen. 16 Mbps ye kadar internet veriyorlar aslında 8' di arayınca 16 yapalım hızlansın dediler, tamam dedik yaptırdık ama nafile sadece sizden fazla para almak için yaptıkları numara.

Hız 3 Mbps' nin üstünü arayıp kızınca 1-2 saat anca görebiliyorsunuz sonra hemen düşürüyorlar. Tekrar arıyorsunuz tekrar 2 saat yükseliyor sonra yine düşüyor. Parayı alırken her ay öyle olmuyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  26 Ağustos
  19:31

  Https://www.youtube.com/watch? V=c3oGmXCxWfA 22 sn.. de siteyı açamıyorum hız testı bile yapamıyorum

 • Burak A.
  26 Ağustos
  13:43

  Ayın 14'unde aramısım sorun hala aynı bu güne kadar en az 5 kere daha aradım TTNET artık bıraktım kendi vaktımı harcıyorum yetkili bırını bağlayın deyıncede hemen onların yapabıleceğı bir şey yok deyıp geçıstırıyorlar paralarını her ay alıyorlar ama Onunden bile geçmem artık TTNET'ın 4mb'lık dosya 45 dk mı ıner ya rezıllık

 • 15 Ağustos
  13:51

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ağustos
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.