04 Şubat 2014

TTNET Hızı Yükseltelim Derken Hattı Bozdular!

25.01.2014 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerini arayarak hızımın yavaş olduğunu ( 2mbps) hızımın yükseltilmesi talebinde bulundum. Yapılan işlem sonucu ADSL sinyalim gitti ve yaklaşık 10 gündür İnternet hizmeti alamamaktayım.

Ayrıca her müşteri hizmetlerini aradığımda arızanız devam etmekte cevabı verilmediği gibi arızanın ne olduğu da belirtilmemektedir.en son arayışımda santralden bize ait herhangi bir sorun yoktur diye cevap gelmiş olup bu seferde telefon hattım gitmiştir. Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini rica ederim.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön