19 Mart 2013

Ttnet Hızı Kağnı İle Aynı!

Ttnetin vermiş olduğu modem her gün 10 kere arızalanıyor kilitleniyor, internet kopuyor.
hız testinde sattıkları internet başka hız diyorlar dünkü yaptığım hız testinde indirme 0, 96 mbit yükleme 0. 67 mbit çıkıyor ayıp insanları yanılttığınız için kapatmak istediğinizde de taahhütünüz var çıkamazsınız cezai işlem uygulanır verdiğiniz modem 5 kuruş etmez milletten 90 tl para kesiyorsunuz ayıp ayıp kendi paramızla rezil oluyoruz.

Arıza hattı kesinlikle cevap vermez çünkü yoklar sadece satarken varlar sonra hizmete gelinde 0 sıfır sıfır sıfırlar. Online işlem merkezine zaten ulaşamıyorsun proxy hatası veriyor. Mail 2 saatte gidiyor.

Hasan 37 Okunma

Cevaplar

 • Hasan29 Mart 2013

  Bana yapılan bir bilgilendirme yada yapılan bir çalışma gerçekleşmemiştir, internetim hala 0,64 hızla çalışmaktadır arıza servisini aradığımda ise terbiyesiz bir bayan arıza binanızdadır diye papağan gibi tekrar ediyor binayı daha bu sene yaptırdım yani her şey yeni sadece internet eski sözleşmem bitsin anında bırakacagım ttneti başka bir sağlayıcıya geçeceğim...

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hasan20 Mart 2013

  Hala internetim kesilmeye devam ediyor ne tarafıma ulaşan var nede bir arıza ekibi sadece para almayı bilirler bunlar hizmete gelince enkısa sürede bilgilendirme yapacaklarmış . ne zaman 1 yıl sonramı bilgilendirme yapacaksınız hizmeti sıfır olan bir kurum ile sakın olaki çalışmayın yoksa benım gıbı magdur kalırsınız ...

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön