25 Şubat 2015

TTNET Hızı Çok Düşük!

TTNET 16 Mbps abonesiyim, kullandığım tarifeye göre bu hız çok yavaş kalıyor. Sorunumun giderilmesini istiyorum. TTNET'ten sorunumun giderilmesini ve hızımın artırılmasını istiyorum. Daha TTNET'e geçeli 3 hafta oldu böyle sorunlarla karşılaşıyoruz. Adil kullanım diye bir şey çıkarmışlar 3 'e düşüyormuş hız, ne 3 'ü 1,1 ile bağlanıyoruz. 16 'dan hiç değilse 8' e bari düşürün vatandaşı umursayın!

Sadettin 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön