14 Ekim 2014

TTNET Hıza Bağlı Olarak Ping Sorunu!

TTNET internet hızım gayet yerinde olmasına karşın defalarca telefonla arayıp belirtmeme rağmen ping değerim çok yüksektir. Ping değerimden ve hız düşmesinden çok şikayetçiyim fakat hiç bir şey yapılmadı bununla ilgili. Defalarca telefonlarla aradım tartıştık arıza kaydı oluşturuldu dendi fakat hiç bir şey yapılmadı çözüm bulunmadı. Ekip talep ettiğimde ise ücret alınacağı söylendi. Ekibin gelip sorun binanın kablolarında mı yoksa altyapıda mı bakması gerekmektedir. Aşağıda testler mevcuttur. .
Kendi hız testim: www. Speedtest.net/result/3824952471. Png Arkadaşımın hız testi: www. Speedtest.net/result/3824946641. Png

Ulaş K. 59 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş K.16 Ekim 2014

    Sorunum çözülmemiştir. Her zamanki şeyler söylenmiştir.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön