16 Mayıs 2013

Ttnet Hız ve Ping Problemi!

Netlimitsiz 8 kullanıyorum. Yaklaşık bir aydır dehşet bir hız sorunum var ve pingim özellikle yurtdışı serverlarda 1500'ün altına inmiyor. Konuyla ilgili kendileriyle yaptığım sayısız görüşmenin hiçbiri sorunu çözmedi.

Sürekli olarak müşteri hizmetlerinden 'bizim yapabileceğimiz bir şey yok yetkili yerlere sorununuzu iletiyoruz' cümlesini duymaktan gına geldi. An itibariyle hızım 0, 08 mbps (80 kbps!) Ve ısrarla talep ettiğim ekip hâla ısrarla gelmiyor. Mühye köyünde bile fiber var TBMM'ye 200 metre uzaklıktayım fiber alt yapısı yok deniyor böyle şey olmaz.

Selim 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön