06 Ekim 2015

TTNET Hız ve Kopma Sorunu!

Bir akşam bağlantı kopması yaşıyoruz. Bir akşam hız problemi yaşıyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet diyorsunuz, 444 0 375 numaralı çağrı merkezinizi arıyoruz 15 dakika hatta bekliyoruz. Sesli yanıt sisteminden müşteri temsilcine bağlanabilmek için 4 dakikaya yakın uğraşıyoruz. Sonuç hüsran. Hiçbir problemimiz çözülmüyor. Bu da TTNET'e saygı ile yazdığım son satırlarımdır. Gereği ne ise tarafımdan yapılacaktır.

Ali 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön