06 Ekim 2015

TTNET Hız ve Kopma Sorunu!

Bir akşam bağlantı kopması yaşıyoruz. Bir akşam hız problemi yaşıyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet diyorsunuz, 444 0 375 numaralı çağrı merkezinizi arıyoruz 15 dakika hatta bekliyoruz. Sesli yanıt sisteminden müşteri temsilcine bağlanabilmek için 4 dakikaya yakın uğraşıyoruz. Sonuç hüsran. Hiçbir problemimiz çözülmüyor. Bu da TTNET'e saygı ile yazdığım son satırlarımdır. Gereği ne ise tarafımdan yapılacaktır.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön