TTNET Hız ve Kopma Problemi!

Yasin A. |

TTNET 'i defalarca aradım hattımda kopma sorunu var diye, her defasında arıza kaydı oluşturup kapattılar. Tam 4 gün boyunca internetimi kullanamadım. Evimize geleceğimizi söylediler ve gelmediler daha sonra aradılar ve sorunun bizden değil sizin modeminizden veya telefon hattınızdan kaynaklı bir sorun diye ilettiler. Aynı gün içerinde telefon hattımı değiştirdim, modemimi değiştirdim ve hala aynı problemim devam ediyor. Bu sorunu yine bildirdim yine arıza kaydı oluşturdular. Mağdur bir durumdayım ve bu durumun acil olarak çözülmesini istiyorum. Aksi halde iptal edeceğim sözleşmemi. TTNET firmasından şikayetçiyim gerekli bilgileri doğru düzgün vermediler ve beni 1 haftadır mağdur ettiler.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  15:06

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Ağustos
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.