04 Haziran 2015

TTNET Hız ve Kesinti Sorunu!

3 aydır internet bağlantım kopması sebebi ile TTNET'te defalarca kayıt açtırdım. 4-5 kere TTNET'ten yetkili servis gelerek kontrol işlemlerin alt yapıyla alakalı olmadığını bina, daire tesisatla, modemle, kablolarla alakalı sorun olduğunu belirtildi.

Bütün tesisat, modem kablolar değiştirilmesine rağmen kopmalarım devam etti. 3 ay sonunda kopmalarımın nedenin internet paketimin 16 MB, oturduğum evin alt yapısı ile uyumlu olmadığını bundan dolayı kopma yaşadığımı anladım ve hızımı 8 MB olarak düzelttirdim. TTNET kalsa sorunun düzeleceği falan yoktu. TTNET yetkilerinden yapmış olduğum masraflarımın ve 3 ay boyunca alamadığım hizmetinin fatura bedellerinin iadesini istiyorum.

Tamer 71 Okunma

Cevaplar

 • Tamer 16 Haziran 2015

  Dün açtığım kayıt kapatılmış olup hala internetim kopmaktadır bugün yeni kayıt açtılar. Sorunu çözemiyorsanız tahhatütmü iptal edin dedim anne kızlık soyadınız sistemde olmadığı için işlem yapamıyoruz dediler:) artık dönüşte yapmıyorlar şikayetim var lütfen yardım edin kurtarın beni ttnet'ten

 • Tamer 15 Haziran 2015

  TTNET yekilileri sorunumu hala çözememiştir. İnternetimde hala kopmalar yaşamaktayım. Gerekli dönüşler sorun çözmeye yönelik değil buraya yazdığımdan dolayı dönüş yapmak için yapmaktadırlar. Artık kesin çözüm istiyorum eğer çözemiyorlarsa tahattütümü fesh etsinler.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 09.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tamer 05 Haziran 2015

  444 0 375 den dönüş yapılmış olup sorun ile ilgili çözüm bulmaya değil dönüş yapmak için dönüş yapmıştır. Şikayetim devam etmektedir. Sorunun benden kaynaklanmadığı halde bendenmiş gibi işlem yapılmış olup bana sürekli masraf ettiren TTNET masraflarımın ve alamadığım hizmetin iadelerini kuruşuna kadar yapılana kadar şikayetim devam edecektir. buradan çözüm bulunamadığı takdirde tüketici hakem heyetine başvurarak tüketici hakkımı arayacağım sonuna kadar.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön