02 Nisan 2013

Ttnet Hız ve Kesinti Sorunu!

Benim yaklaşık 1 aydır internetim dakikada bir kesilip duruyor artık bıkkınlık geldi ya böyle bir şey olamaz birde adı üstünde Türk Telekom Net en iyi internet olması gerekirken en kötü internet resmen şuna bak ya kardeşim şimdi gelelim hız sorununa hızım inanamazsınız ama tamı tamına 0, 44 Mbps ya var mı böyle bir şey upload hızım ise 0, 8 Mbps yani resmen milleti yanıltıyorsunuz, bana da hiç yok santrale uzaksınız yok ona uzaksınız yok desteklemiyor gibi laflarla gelmeyin artık. Benim 2 yan tarafımda oturan adamın hızı bile daha fazla şuna bir çare bulun yoksa sizin tek çareniz bildiğim her yere şikayet etmek.

Mert 39 Okunma

Cevaplar

  • Mert 04 Nisan 2013

    Hız konusunda gerçekten araştırma yaptım ve sonunda çözdüm bana sadece benim bağlı olduğum santralimin uzaklığını söyleyebilir misiniz? Beni daha yakınımdaki bir santrale kaydedin.Evet öğrendim internette araştırdım herkes şikayetini bildirmiş santralle ilgili ve çoğu kişiyi onlara yakın olan santrallere kayıt etmişsiniz beni de kaydedin lütfen.Bu anlattıklarımdan sonra eğer benim sorunum hala çözülmemiş olursa bizzat gidip bir Türk Telekom şubesi ile konuşacağım.Baktım sorun öylede çözüme ulaşmadı o zaman başta BTK olmak üzere her yere öyle bir dilekçe yazarım ki her yere şikayette bulunurum bu size olan son mesajım.Ayrıca sizin şu saha kutularından bana 150-200 metre uzaklıkta bir tane var

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön