02 Aralık 2014

TTNET Hız Sorunuma Çözüm Bulmuyor!

4 defa müşteri hizmetlerini arıyorum geri dönüşte de bana indirme hızımın 8 mbps olduğu iletiliyor. TTNET hız ölçümünde 0.80 mbps olduğunu görüyorum. 1 ayda internet hız sorunu çözülemez mi artık müşteri temsilcileri ile görüşmekten yoruldum. Şırnak ilinde memur olarak çalışıyorum bölgeden kaynaklı bir sorunsa o zaman veremediğiniz hizmetin ücretini almayın. GSM hatların bile internet hızı daha fazla.

Gülizar 412 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön