TTNET Hız Sorunum Hiçbir Şekilde Çözülmüyor.

Önder D. |

Mayıs 2014'te TTNET'e 2 yıl taahhüt vererek 24 mbite kadar fiber internet bağlatmak gibi bir hata yaptım. 1 sene sonra iş dolayısı ile şehir değiştirdim. Yeni evimde 16 mbite kadar internet olduğu yalanı ile internetime devam ettim. 5-6 aydır 3 mbiti zorlayan sürekli kopan defalarca çağrı merkezinden hız problemi üzerine arıza kaydı bırakmama ve defalarca telefonuma tarafımızca aranacaksınız mesajları göndermesine rağmen ne arandım ne soruldum. Sürekli arıza kayıtlarım sorunum çözülmüş gibi kapatıldı. Gel gelelim bu ayın başından beri yaşadığım soruna 1mbit ile bağlanıyorum evet 16 parası ödüyorum ama 1 ile bağlanıyorum.
Teşekkürler TTNET, taahhüdümün bitmesini dört gözle bekliyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder D.
  15 Ekim
  13:01

  Sorunum hala devam ediyor. Onlarca kez aramama rağmen çözüme kavuşturulamadı. Ankastrenizdeki kablolarda sorun var dediler. Tüm apartmanın telefon kablolarının tesisatı değişti. Hala yavaş internet hala kopan internet. Ödediğim paranın karşılığını alamadığım hizmet anlayışı.

 • Önder D.
  08 Ekim
  20:33

  Https://i. Hizliresim.com/p9jvJz. Jpg

  Resimden de görüldüğü üzere sorunum çözülmedi TTNET

 • 08 Ekim
  17:15

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 05 Ekim
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.