04 Temmuz 2014

TTNET Hız Sorunu Yaşıyorum!

TTNET müşteri hizmetlerini aradım santral kaynaklı arıza olduğu söylenmesine rağmen iki gündür hiçbir çalışma yapılmamıştır. İnternet hızı 0.86 üstüne çıkmamaktadır. 1 ile 8 arasında olması gereken hız 1'i bile bulamıştır.

Bu yüzden hızın birin altına düştüğü hergün için TTNET'in para alma hakkı yoktur. Haksız kazanca girer bu. Umarım hız sorunu kısa sürede giderilir. Konuyla ilgili Btk'ya da yazmayı düşünmekteyim.

Serkan 361 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 08 Temmuz 2014

    SÜREÇTE BİLGİLENDİRİLMEDİM DOLAYISIYLA BELİRSİZ BİR SÜREÇTİ.SADECE SORUNLAR ÇÖZÜLDÜKTEN SONRA ARANIP SORUNUN HALA DEVAM EDİP EDİLMEDİĞİ SORULDU.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön