03 Şubat 2014

TTNET Hız Sorunu ve Haksız Ücretlendirme!

8 Mbps netlimitsiz TTNET kullanıyorum. İnternet'im değil 8 Mbps yi 2 mbps yi zor görüyor bana adil kullanım kotasından bahsetmeyin kotamı kontrol ettiğimde daha 10 GB olmamış ve daha ayın ortası bile değil bu birinci fiyasko. 2. fiyasko gelince ben 59 TL netlimitsiz faturası ödeyeyim yeni abone olan 2 sene taahhüt eden arkadaş 40 tl netlimitsiz faturasını 24 ay boyunca ödesin bu nasıl adalet?

Madem bu iş 40 tl ile de oluyor ben neden 19 tl fazladan ödüyorum? Ben de 40 tl ödemek istiyorum şu ana kadar ödediğim faturalardan da 19 ar TL geri ödenmesini istiyorum aksi takdirde bununla beraber izinsiz Tivibu abonesi yaptığınız hakkımı ilgili mahkemelerde arayacağım.

Murat 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön