02 Ekim 2014

TTNET Hız Sorunu Var!

TTNET bana 16 mb diye sattığınız internet hattı 3megabit geçmiyor. TTNET'e defalarca bildirmeme rağmen olumlu olumsuz cevap vermiyor, her defasında arıza kaydı açıyorlar. İnterneti alalı 2 gün oldu aldığıma pişman oldum. Cep telefonumun 3g hattı daha hızlı internte giriyor TTNET'e nazaran. Etrafımdaki TTNET'i herkese kötüleyeceğim aldırtmayacağım. 24 ay taahhüt yaptırmasam direk iptal edeceğim.

Yavuz 106 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 08 Ekim 2014

    bilgilendirmemi sorun çözülmedi insanları kaldırıyolar başka bişey değil...

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön