11 Aralık 2014

TTNET Hız Sorunu Çözülmüyor.

Yaklaşık 6 ay önce İnternet bağlattım 8 ile 16 MBS hız paketi kullanıyorum ama yaklaşık 6 aydır aldığım hız en yüksek 3 oluyor müşteri hizmetleriyle görüşüyorum bizim sistemimizde hızınızda bir problem yok,hızınız gayet iyi deniliyor, alt yapıda problem var bulunduğum köyde İnternet'i olan herkesin hızı aynı saat 12 den sonra bazen hızım 3' e yükseliyor ama en fazla 5 dakika düzeliyor, sonra yine aynısı oluyor, acilen bir çözüm bulunmasını arz ederim, eğer sorunum giderilmezse dava açacağım.

İbrahim 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön