29 Mayıs 2013

Ttnet Hız Sorunu!

Ttnet 8 mbps'e kadar 50 gb kotalı tarife paketine sahibim. Hızım eskiden 5-6 mbps alabilirken şu sıralarda hızım 1,7 mbps civarlarında hız alıyorum. Defalarca sorunumu bildirmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. İnternetimin belirli bir hıza sabitlenmesini istiyorum. 60 tl para ödüyoruz. Bu parayı bu hız için mi ödüyoruz? Artık yeter bu soruna bir çözüm bulun. Gerekli çözümlerin sağlanmasını Ttnet firmasından istiyorum acil olarak!

Yasin A. 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön