02 Mart 2015

TTNET Hız Sorunu!

İnternet Adil Kullanım Kotasını geçmediğim halde rağmen hızım en fazla 4 Mbts oluyor, bu sorun 3-4 ay önce bir arıza kaydından sonra oldu, internet sorunum çözülmüştü ama hızımı aybaşında bile en fazla 4 Mbts görüyorum, bu sorun için birçok yerden sıkıntımı iletmeme rağmen aynı şeyler söylenip sorunum çözülmedi.

Sorunum ile ilgilenmesini talep ediyorum! Hat değerleri ve şu anki hızım ekte mevcuttur.
Bu sorun için beni aramanıza gerek yok, lütfen arızayı gideriniz.

Necip 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön